rzeczoznawca majątkowy łódź
Twój zaufany

Rzeczoznawca Majątkowy Łódź

Dziękuję, że postanowiłeś zapoznać się z moją ofertą. Łódź to główny, ale nie jedyny obszar mojego działania. Oferuję wycenę mieszkań również w takich miejscowościach, jak: Zgierz, Zduńska Wola, Sieradz, Aleksandrów Łódzki i nie tylko. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyceny nieruchomości na mojej stronie oraz do kontaktu telefonicznego.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć

Wycena mieszkań Łódź

Jeśli szukasz rzeczoznawcy majątkowego z Łodzi, któremu możesz zaufać, to doskonale trafiłeś. Nazywam się Elżbieta Marzencka-Kopeć i jestem doświadczonym rzeczoznawcą. W swojej karierze miałam okazję pracować zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, sporządzając operaty szacunkowe dla celów kupna lub sprzedaży nieruchomosci, podziału majątku, spraw wywłaszczeniowych. Na stronie głównej znajdziesz pełną listę usług, które oferuję.

Czym cechuje się współpraca ze mną i dlaczego warto ją nawiązać? Przede wszystkim jestem osobą zorganizowaną, dla której terminowość i rzetelność wykonywanej pracy stanowią nadrzędny cel. Powierzając mi swoją sprawę, masz gwarancję, że w pełni zaangażuję się w jak najszybsze i skuteczne jej zakończenie. Na każdym etapie wyceny nieruchomości możesz też liczyć na doskonały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem rzeczoznawcą majątkowym, który dba o wysoki standard oferowanych usług.

wycena mieszkań Łódź

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Łódź

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com