operat szacunkowy Łask
Zaufany

Operat szacunkowy Łask

W branży wyceny nieruchomości bardzo ważne jest zaufanie. W miejscowości Łask cieszy się nim operat szacunkowy Elżbieta Marzencka-Kopeć. Skorzystaj z moich usług, jeśli szukasz rzeczoznawcy w następujących miejscowościach: Łódź, Zgierz, Poddębice, Aleksandrów Łódzki i nie tylko. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące mojej oferty, zapraszam do kontaktu.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Łask

Rzeczoznawca majątkowy w Łasku działa na podstawie uprawnień nadawanych przez Ministra Infrastuktury i Budownictwa. Mój nr uprawnień 6314 upoważnia mnie do wykonywania wycen nieruchomości oraz sporządzania ważnych dokumentów urzędowych. To również potwierdzenie, że masz do czynienia z profesjonalistą posiadającym wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie w pracy jako operat szacunkowy.

Jedną z moich silnych stron jest wysoki poziom zaangażowania w sprawy moich klientów. Nawiązując współpracę, całkowicie koncentruję się na wykonaniu swojego zadania w sposób profesjonalny i wygodny dla klienta. Możesz mieć pewność, że przeprowadzę dla Ciebie wycenę w sposób zgodny z obowiązującymi aktualnie przepisami prawnymi. Na każdym etapie współpracy możesz również liczyć na moje doradztwo.

rzeczoznawca majątkowy powiat łaski

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Łask

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com