operat szacunkowy Koluszki
Certyfikowany

Operat szacunkowy Koluszki

Jak uzyskać operat szacunkowy z Koluszek dla nieruchomości, którą chcesz sprzedać? Dzięki naszej firmie to prostsze, niż myślisz. Udzielimy Ci konkretnych wskazówek i wskażemy drogę, jak najszybciej przeprowadzić wycenę w miejscowościach: Łódź, Rzgów, Sieradz, Zduńska Wola i nie tylko. Zaufaj rzeczoznawcy majątkowemu, który w Twojej okolicy przygotował już setki wycen nieruchomości.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Koluszki

Posiadanie dokumentu prawnego, który potwierdza wartość mieszkania, jest niezbędne chociażby do uzyskania kredytu. Rzeczoznawca majątkowy z Koluszek przygotuje dla Ciebie wycenę zgodną z obowiązującymi przepisami prawnymi. Wystarczy, że podczas rozmowy telefonicznej umówisz się na dogodny dla Ciebie termin. Resztą nie musisz się przejmować - po prostu poczekaj na gotową wycenę.

Do grona naszych klientów należą zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele samorządów czy firmy deweloperskie. Możemy pochwalić się stałymi kontaktami, dla których regularnie wykonujemy operat szacunkowy. Dzięki zaangażowaniu i szybkiej realizacji swoich zadań cieszymy się pozytywnymi opiniami. Przetestuj nasze usługi, by przekonać się, że wycena nieruchomości może być przygotowana szybciej, niż myślisz.

rzeczoznawca majątkowy Koluszki

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Koluszki

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com