operat szacunkowy Zgierz
Doświadczony

Operat szacunkowy Zgierz

Nie musisz znać wszystkich przepisów prawnych. Od tego jestem ja - operat szacunkowy ze Zgierza, który przygotuje dla Ciebie profesjonalną wycenę nieruchomości w pożądanym przez Ciebie terminie. Podejmij ze mną współpracę, jeśli szukasz doświadczonego eksperta z okolic: Łódź, Łask, Poddębice, Aleksandrów Łódzki i nie tylko. Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś, a wspólnie ustalimy warunki współpracy dogodne dla obu stron.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Zgierz

Rzeczoznawca majątkowy w Zgierzu to ekspert, na którego wiedzy możesz całkowicie polegać. Mam za sobą setki wykonanych wycen nieruchomości, a do tego jestem na bieżąco z aktualizacjami przepisów prawnych. Stale podnoszę swoje umiejętności i przyswajam nową wiedzę, by zagwarantować swoim klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i kompleksową pomoc w sprawach związanych z wyceną nieruchomości.

Moim priorytetem jest Twoja wygoda i zadowolenie. Jako doświadczony rzeczoznawca majątkowy przeprowadzę Cię przez proces wyceny w sposób bezproblemowy. Nasza współpraca będzie przejrzysta i nim się obejrzysz, otrzymasz ode mnie dokument urzędowy, którego potrzebujesz. Zależy mi na tym, byś dołączył do grona moich zadowolonych klientów - powiedz, jak mogę Ci pomóc, a na pewno się nie zawiedziesz.

rzeczoznawca majątkowy Zgierz

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Zgierz

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com