operat szacunkowy Tuszyn
Niezawodny

Operat szacunkowy Tuszyn

Szukasz operatu szacunkowego z Tuszyna, któremu możesz zaufać? Postaw na wieloletnie doświadczenie i profesjonalną obsługę klienta, jakie oferuje nasza firma. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie wyceny mieszkań w regionach: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Rzgów, Koluszki i nie tylko. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a my w zrozumiały sposób udzielimy Ci informacji na temat tego, jak przebiega współpraca z rzeczoznawcą majątkowym.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Tuszyn

Sytuacji, w których potrzebny jest rzeczoznawca majątkowy z Tuszyna jest wiele. Zwykle zamawiamy wycenę mieszkania w momencie, kiedy chcemy je sprzedać. Dokument ten będzie jednak niezbędny również w przypadku ubiegania się o odszkodowanie czy ustanawiania służebności. W jakimkolwiek celu do mnie się zgłosisz, zapewniam że otrzymasz fachową pomoc na najwyższym poziomie.

Do przygotowania wyceny niezbędne będzie komplet dokumentów, takich jak odpis z księgi wieczystej czy wypis z rejestru gruntów. Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki, gdzie i w jaki sposób możesz pozyskać te materiały. Dzięki temu skrócimy czas, w którym operat szacunkowy będzie w stanie przeprowadzić swoje działania, a także odciążymy Cię od zbędnych formalności, przejmując te obowiązki na siebie, by zapewnić Ci maksymalny komfort współpracy.

rzeczoznawca majątkowy Tuszyn

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Tuszyn

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com