operat szacunkowy Poddębice
Oddany

Operat szacunkowy Poddębice

Twoja nieruchomość musi być wyceniona przez operat szacunkowy z Poddębic? W takim razie znajdujesz się w dobrym miejscu - Elżbieta Marzencka-Kopeć służy swoim doświadczeniem i wiedzą. Oferuję wycenę nieruchomości w takich miejscowościach, jak: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn i nie tylko. Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś, a wspólnie ustalimy warunki współpracy dogodne dla obu stron.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Poddębice

Rzeczoznawca majątkowy w Poddębicach musi wykazywać się zrozumieniem potrzeb klienta oraz chęcią pomocy w przygotowaniu szybkiej wyceny. Warto w tym zakresie podjąć współpracę z osobą, która niezmiennie od wielu lat dba o swój profesjonalny wizerunek i stawia na najwyższy poziom obsługi klienta. Taką osobą jest rzeczoznawca majątkowy Elżbieta Marzencka-Kopeć, której usługi cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów z Poddębic i okolicznych regionów.

Szczególnie zapraszam do współpracy osoby, dla których wycena nieruchomości jest tematem obcym. Jeżeli to Twoje pierwsze zetknięcie z szacowaniem wartości mieszkań, to zapewniam Cię, że znajdziesz u mnie zrozumiałe wyjaśnienie kwestii prawnych oraz kompleksową pomoc od początku do samego końca naszej współpracy. Jako operat szacunkowy działam już wiele lat, więc możesz mieć pewność, że Twoja sprawa w moich rękach będzie bezpieczna.

rzeczoznawca majątkowy Poddębice

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Poddębice

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com