operat szacunkowy Aleksandrów Łódzki
Lokalny

Operat szacunkowy Aleksandrów Łódzki

Operat szacunkowy z Aleksandrowa Łódzkiego potrzebny od zaraz? Szybka wycena nieruchomości to moja specjalność. Z radością udzielę Ci pomocy, jeżeli Twoja nieruchomość znajduje sie w miejscowości: Łódź, Poddębice, Tuszyn, Rzgów i nie tylko. Jako licencjonowany rzeczoznawca majątkowy osobiście dopilnuję, by Twoje zlecenie zostało wykonane priorytetowo.

tel.: +48 601 795 428

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Operat Szacunkowy

Rzeczoznawca majątkowy Aleksandrów Łódzki

Pracuję jako rzeczoznawca majątkowy w Aleksandrowie Łódzkim. Jakie wartości przyświecają mi w prowadzeniu firmy? Przede wszystkim rzetelność i szybkość działania. Realizuję zlecenia efektywnie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że załatwisz swoją sprawę w terminie. Wystarczy, że udzielisz mi niezbędnych informacji na temat nieruchomości, a resztą zajmę się ja.

Moja oferta przeznaczona jest zarówno dla właścicieli firm, jak i osób prywatnych. Jako operat szacunkowy cechuję się wysokim poziomem koncentracji, który w tym zawodzie ma szczególne znaczenie. Skupiając się całkowicie na Twoim zleceniu, daję Ci gwarancję najwyższej jakości i uniknięcia jakichkolwiek pomyłek przy sporządzaniu dokumentów urzędowych. Masz do czynienia z doświadczonym ekspertem, który wie, jak we właściwy sposób sporządzić wycenę mieszkania.

rzeczoznawca majątkowy Aleksandrów Łódzki

Skontaktuj się ze mną.

Elżbieta Marzencka-Kopeć
Rzeczoznawca Majątkowy Aleksandrów Łódzki

tel.: +48 601 795 428
email: elamarzencka@gmail.com